Ваш IP: 107.23.37.199
Сьгодні: 2019-07-21 09:38:51

1Фізкультурно-оздоровча робота в ДНЗ

„Фізичні вправи можуть замінити багато ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи"

А.Моссо

6Форми організації рухової активності у повсякденному житті

У межах активного рухового режиму щоденний обсяг рухової активності становить до 3-х  годин для дітей раннього віку, 3-4 години для молодшого дошкільного віку, 4-5 годин – для старших дошкільників.

5Гімнастика пробудження

Гімнастика пробудження – невід’ємна ланка фізичного розвитку дітей. Її місце - у другій половині дня після денного сну.

9Здоров'ятка групи №9

Значний інтерес у дітей дошкільного віку викликають вправи спортивного характеру: катання на санках, ковзанах, велосипеді, ходьба на лижах та ін. Вони урізноманітнюють діяльність дітей під час прогулянки, збагачують їхній руховий досвід і є активним відпочинком після занять, на яких дошкільникам доводилося тривалий час сидіти.

3Оздоровчий комплекс після денного сну
( за методикою М.Єфименка )

Педагог вмикає уже знайому дітям легку, приємну мелодію, яка ненав’язливо входить у свідомість малюків, полегшує їхнє прокидання.