Ваш IP: 3.90.33.254
Сьгодні: 2024-03-28 19:44:55

26День фізкультури та спорту в ДНЗ

На початку вересня вже стало хорошою традицією в дошкільних навчальних закладах організовувати День фізкультури та спорту.

Охорна життя і зміцнення здоровя, поліпшення фізичного розвитку є першочерговим завданням дошкільної освіти. У системі заходів, спрямованих на покращення фізичного розвитку та виховання у дітей прагнення бути сильними, спритними, витривалими, важливе місце належить проведенню спортивних заходів.

В рамках такого заходу в нашому дошкільному закладі відбувся Тиджень фізкультури та спорту.

Весело та з азартом проходили:

-         Ранкова гімнастика „ Веселі вправи ранкової гімнастики " (вправи проводились із атрибутами: гімнастичними палицями, обручами, м’ячами на різні види груп м'язів.

-         Заняття з фізкультури „ Подорож із Зайчиком - Вуханьчиком "

Зайчик – Вуханьчик зацікавив дітей старшої групи №6 до різних вправ: вправи для стопи, їзда на крокоходах, вправи на велопедалях, підлізання під дугою, прокочування м’ячів під дугою.

Вдало головний герой провів змагання на фітболах, підлізання по звивистій,стрибки в кольорові обручі.

-         Спортивна розвага Про своє здоров'я дбай –бігай, повзай і стрибай " .

Під час проведення спортивної розваги Борейчук Г.В. - інструктор з фізкультури вдало використала із хлопчиками старшої групи №5 гру у футбол. Цікаво було проведені рухливі ігри з дітьми „Підкорюємо вершини",„Попади у ціль", „Летимо у космос",„Прокоти м’яч під дугою",„У чарівному лісі ".

Скільки радощів та гарного настрою, здоров'я, бадьорості отримали діти.

1   2

3   4