Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3
0988798
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
За весь час
9
426
9
6398
988798

Ваш IP: 3.231.220.225
Сьгодні: 2020-05-31 00:27:26
Visitors Counter

Десять порад батькам щодо зміцнення фізичного здоров'я дітей

27

 

Порада 1. Намагайтеся брати активну участь в оздоровленні своєї дитини. Не тільки розповідайте йому , що потрібно робити, щоб не хворіти, а й особистим прикладом показуйте корисність для здоров'я виконання правил особистої гігієни, ранкової зарядки, загартовування, правильного харчування.

 

Порада 2. Навчіть дитину неухильно дотримуватися гігієнічні вимоги до чистоти тіла, білизни, одягу, житла.

 

Порада 3. Привчайте дитину будувати свій день, чергуючи працю і відпочинок. Ніщо так не шкодить нервовій системі дитини, як відсутність режиму дня. Ритм життя, що передбачає заняття фізичними вправами і спортом, прогулянки та ігри на свіжому повітрi, а також повноцінне харчування і міцний сон - найкраща профілактика втоми і хвороб .

 

Порада 4. Допоможіть дитині оволодіти навичками самоконтролю за здоров'ям, особливо при виконанні фізичних вправ. Для цього заведіть щоденник спостережень і записуйте разом з дитиною дані про його фізичний стан: вага ( масу тіла ), зріст, частоту пульсу, самопочуття (сон, апетит і т. д.).

 

Порада 5. Навчіть дитину правильно користуватися природними оздоровчими чинниками - сонцем, повітрям і водою. Виховуйте у дитини прагнення і звичку до загартовування організму.

 

Порада 6. Пам'ятайте, що в русі - життя. Займайтеся разом з дитиною спортом, більше гуляйте, грайте на свіжому повітрі. Здоровий спосіб життя, культивований в сім'ї - запорука здоров'я дитини.

 

Порада 7. Організуйте дитині правильне харчування і виховуйте позитивне ставлення до дотримання режиму харчування. Дитина повинна знати, які продукти корисні, а які шкідливі для здоров'я.

 

Порада 8. Навчіть дитину елементарним правилам профілактики інфекційних захворювань: триматися подалі від тих , хто кашляє і чхає; не користуватися чужою посудом або зубною щіткою; не надягати взуття, головні убори інших дітей. Якщо дитина хвора сам, чхає і кашляє , він повинен знати, що треба прикривати рот і ніс маскою або хусткою, не грати з друзями, виконувати призначення лікаря.

 

Порада 9. Познайомте дитину з правилами безпечної поведінки в будинку, вулиці, на відпочинку і вчіть його виконувати ці правила, щоб уникати ситуацій, небезпечних для життя.

Порада 10. Читайте науково-популярну літературу про вікові та індивідуальні особливості розвитку дитини, про те, як навчити його зміцнювати своє здоров'я .

28
Powered & Designed by SVS®.