Ваш IP: 3.89.56.228

Даний нам від роду.

А без мови наш народ

Не був би народом.

Українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Саме в дитячому садочку діти розширюють знання про красу та багатство української мови, ознайомлюються із українськими обрядами і звичаями, щоб в маленьких дитячих серцях запалилося почуття національної гордості, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти, не цуратися рідної мови.

Дошкільнята нашого дошкільного закладу з малозабезпечених сімей були запрошені в Рівненську гуманітарну гімназію на захід присвячений Дню рідної мови в рамках проекту Просвіти „Сумка самарянина" та приймали участь у розповіданні віршів про українську мову. Усі присутні діти отримали хороший настрій та подарунки на згадку.

Яка багата, барвиста наша мова!

Українську мову, знає цілий світ,-

Не соромтесь, діти, нею говорить -

Від Карпат до Дону

Мова ця дзвенить.