Ваш IP: 52.206.226.77

Значний приходить день.

Це ж народився наш Тарас -

Творець палких пісень.

Благословен той день і час,

Коли прослалась килимами

Земля, яку сходив Тарас

Своїми босими ногами.

Земля, яку скропив Тарас

Дрібними росами-сльозами.

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Дошкільнята старших груп №7,9,10 під керівництвом музичних керівників нашого дошкільного закладу до дня народження великого поета підготували літературно – музичну композицію „Поклін тобі, Тарасе!”, де читали його вірші „Червоний місяць”, „Прощалося ясне сонце”, „Село” ( діти групи №9),

„Тече вода з-під явора”, уривок з поеми "Сон" ( діти групи №10), „Зоре моя вечірняя”, „Сонце заходить” ( діти групи №7), співали пісень, водили хороводи.

Дітки, любіть Україну, як Тарас Шевченко!

“Незлим тихим словом” згадуємо Тараса Григоровича Шевченка - поета, письменника, художника, який залишив нам прекрасні твори.

1   2

3   4