Ваш IP: 54.226.30.186

Буде в мене писанка

Про Вкраїну пісенька.

В.Таран

Великдень - велике Християнське свято на всій Землі. Кожен народ, кожна нація відзначає це свято по-різному. Пасха - це початок чогось нового і чистого. усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво. Пасха для дітей - це перш за все, знайомство з історією. І кожен вихователь нашого дошкільного закладу, вчить всіх традицій святкування "Великодня".

Цілий тиждень вихователі разом з дітьми знайомилися з цим чудовим святом, разом розгядали ілюстрації, писанки, переглядали відеофрагменти. Завдяки сумлінної праці вихователів діти навчилися ліпити, оздоблювати крашанки кольоровим папером, малювати та розписувати писанки.

Дошкільнята старшої групи №10

Вихователь: Сливка В.А.