Ваш IP: 3.236.121.68

1Запрошуємо в захоплюючий світ англійської мови

Керівник гуртка: Гичун Ірина Юріївна

Ігрові методи – основа навчання

Для навчання дошкільників англійської мови варто застосувати форми та методи, що базуються на використанні різноманітних компонентів ігрової діяльності у поєднанні з виконанням різноманітних вправ і таких прийомів, як запитання, демонстрація наочності, вказівка, пояснення тощо.

Специфіка застосування ігрових методів у навчанні дошкільників полягає в тому, що на заняттях із англійської мови педагог постійно виконує роль режисера – організатора та ведучого гри. Це запорука того, що діти без особливих труднощів усвідомлять зміст, творчий задум, сюжет, роль, правила, рольові та організаційні взаємини.

Доцільно дібрані ігри допомагають сформувати у дітей потрібні мовленнєві вміння та навички, уникнути їх фізичного й інтелектуального перевантаження, сприяють засвоєнню мовного матеріалу в ситуаціях, близьких до реальних.

Модель кожного заняття – це уявна ігрова ситуація в повному, розгорнутому вигляді, що як норма охоплює все заняття.

Швидко оволодіти англійською мовою допоможе навчальний   посібник для дошкільників „ Граючись, учимося. Англійська в рухах ”, автор Світлана Гунько, Зоя Коновалюк, Тернопіль,2018( Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з іноземних мов Науково – методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України ( лист Державної наукової установи „ Інститут модернізації змісту освіти ” від 01.11.2017 №21.1/ 12-Г- 727).

Особливістю даного посібника є те, що лексичний матеріал подається не традиційно, а з використанням методу асоціативних символів ( АС), який позбавить дітей постійного нудного заучування нових слів і фраз та перетворить процес запам’ятовування мовного матеріалу в розвагу.

Подані ілюстрації, схеми, цікаві ігри спонукатимуть дітей спілкуватись англійською мовою та мислити.

1   2

LAPBOOK LEARN ENGLISH