Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3
1142176
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
За весь час
23
42
90
7793
1142176

Ваш IP: 44.201.96.43
Сьгодні: 2022-06-28 03:29:34
Visitors Counter

Кубики Нікітіна "Склади візерунок"

 Розвиваюча гра для дітей віком від 1 до 6 років

Кубики Нікітіна призначені для складання величезної кількості варіантів одно-, дво-,три- та чотирьохкольорових узорів.

Кубики допоможуть розвинути у дітей пам’ять,кмітливість, просторову уяву, здібність до розумових операцій - аналізу та синтезу, виховати охайність, уважність, посидючість, цілеспрямованість.

У грі з кубиками діти виконують певні завдання.

Kubiki

Складання узорів з кубиків

Маленькі діти дуже люблять наслідувати дорослих. Слід скласти з кубиків найпростіший узор - червону доріжку ( див. карту "Доріжки, квадрати").

Запропонувати дитині викласти таку саму доріжку. Найменшим можна протягом однієї гри запропонувати 1-3 узори, старшим - 5 і навіть 10.

Коли дитина оволодіє найпростішими узорами, слід перейти до більш складних. Вже в 3 роки дитина може навчитися по зразку викладати з кубиків цифри і букви, що допоможе їй їх запам'ятати. Дітям 4-6 років можна запропонувати самостійно за малюнком скласти узори серії "Зоопарк", а потім - "Предмети". Як ускладнення завдання можна запропонувати дитині скласти такий узор, як на малюнку, але іншого кольору.

Найскладніше завдання - самостійне придумування і складання узорів дитиною. В цій роботі вона не тільки використає одержані навички, але й виявить свою фантазію.

2-3 комплекти гри можна використати для того, щоб провести з двома-трьома дітьми ігри-змагання "Склади більше предметів з кубиків", "Хто перший складе з кубиків зображення будиночка?", "Склади і намалюй", "Придумай узор" і інші.
Powered & Designed by SVS®.