Ваш IP: 52.91.84.219
Сьгодні: 2024-03-28 19:25:43

Про порядок нарахування батьківської плати

в дошкільних навчальних закладах

На виконання розпорядження міського голови від 17.12.2013 №980-р „Про порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах”, згідно наказу управління освіти №657-осн. „Про порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах” від 23.12.2013р.:

1. З 2 січня 2014 року грошова норма вартості одного дня на 1 дитину встановлюється:

- в дошкільних навчальних закладах загального розвитку для переддошкільного віку ( від 1 до 3 років ) – 10.00 грн. та для дітей дошкільного віку ( від 3 до 6 років ) – 14.00 грн;

- у дошкільних навчальних закладах компенсуючого типу ( санаторних ) для дітей переддошкільного віку ( від 1 до 3 років ) -15.00 грн. та для дітей дошкільного віку ( від 3 до 6 років ) – 19.00 грн.;

- у дошкільних навчальних закладах компенсуючого типу ( спеціальних ) для дітей переддошкільного віку ( від 1 до 3 років ) – 12 грн. та для дітей дошкільного віку ( від 3 до 6 років ) – 16.00 грн.

2. Встановлюється батьківська плата за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі 50% від вартості харчування на день.

3. Забезпечується безкоштовне харчування у дошкільних навчальних закладах:

- дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях;

- дітям, які потерпіли від наслідків аварії на ЧАЕС;

- дітям – інвалідам;

- дітям, в яких обоє батьки інваліди І або ІІ групи, або один з батьків інвалід І чи ІІ групи ( неповна сім'я );

- дітям працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

4. Звільнюються батьки, або особи, які їх замінюють, від плати за харчування дітей:

- у сім'ях яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних, навчальних закладах.

5. Встановлюється пільгова оплата за харчування в розмірі 50% для батьків:

- у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховуються падчерки та пасинки, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування;

- у випадку, коли обоє є студентами денної форми навчання.

6. Батьківська плата вноситься не пізніше 20 числа поточного місяця, за який вноситься плата.