Ваш IP: 54.205.211.87

11Гурток англійської мови

„Вивчаємо англійську залюбки”

Керівник гуртка: Щур Світлана Володимирівна

Основна мета навчання англійської мови дітей дошкільного віку – засвоєння мінімізованого обсягу знань і вмінь, формування елементарної англомовної комунікативної компетенції.

Це означає набуття дітьми вміння слухати й розмовляти, вступати в мовленнєвий контакт зі співрозмовником, долучатися до діалогу, отримувати й передавати елементарну інформацію, пов’язану із змістом спілкування.

При вивченні іноземної мови гармонійно поєднуються навчальна, розвивальна й виховна складові мети. Для досягнення поставлених цілей слід створювати позитивну мотивацію щодо вивчення іноземної мови, установлювати з дітьми партнерські відносини, що забезпечує стійкий інтерес до навчання.

Навчання англійської мови за методикою асоціативних символів

Цей метод включає велику кількість ігрових моментів, елементів рухливих ігор, ігор на перевтілення, інсценівок пісень та віршів, оповідань-пантомім, казок тощо. Все це в сукупності створює на заняттях ефект «занурення» в англійську, дає можливість педагогу без проблем створити максимально наближене до реальності іншомовне середовище.

„Що зникло?”

2   3

Подарунок для ведмедика                                           Вчимося рахувати

4   5