Ваш IP: 54.226.30.186

1Гурток з інтелектуальних ігор

„Маленькі інтелектуали”

Керівник гуртка: Шуляк Оксана Миколаївна

Хто з батьків не хоче бачити свою дитину здоровою, розумною, вихованою? Для цього докладається чимало зусиль, проте не завжди шлях формування особистості дитини дається без перешкод. Від батьків залежить, наскільки емоційно та інтелектуально насиченим буде дошкільний період розвитку дитини.

Основним видом діяльності дитини вважають гру. Саме в ній проявляються й розвиваються різні сторони особистості дитини, задовольняються різні інтелектуальні й емоційні потреби, формується характер. У результаті інтелектуальної діяльності під час ігор активізується мислення дитини, знаходження різних способів виконання певного завдання. Логічні ігри сприяють цілеспрямованому інтелектуальному розвитку дитини, починаючи з раннього віку, суттєво впливають на підвищення ефективності навчання в школі.

Метою навчання дітей інтелектуальних ігор є розвиток творчої особистості, формування інтелекту дитини, залучення до різних видів діяльності, де задіяні фізичний, психічний, соціальний потенціали, завдяки логічним іграм: „Го”, „Отелло”, „Рендзю”, „Шахи”, „Шашки”, розвиваючі ігри Нікітіна.

„Отелло”

2               3

Кубики Zoma                                                         „Зворотні шашки”

4   7