Сьгодні: 2018-11-21 12:29:47

Веремейчук Валентина Михайлівна

Завідувач ДНЗ №41

Педагог за покликанням, досвідчений наставник, творча та самодостатня особистість.

Професійне кредо керівника - створення такого дитячого садка, де діти „Граючись навчаються, ростуть та розвиваються”.

Валентина Михайлівна нагороджена знаками „Відмінник освіти України” та „Софія Русова”, дипломом лауреата міського конкурсу „Золоті дзвони”.

Заходи, які проведені на базі ДНЗ №41 за участі завідувача

Веремейчук В.М.

- обласний семінар методистів рай-(міськ.) відділів освіти з дошкільної освіти на тему „Використання проективних технологій в процесі оновлення змісту дошкільної освіти на засадах особистісно – орієнтованого підходу до виховання, навчання та розвитку дітей дошкільного віку”( 2010 р.);

- обласний Всеукраїнський конкурс професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів „Вихователь року – 2013р”;

-       - навчання слухачів при Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Звіт завідувача Веремейчук В.М. про свою діяльність на загальних зборах педагогічного колективу, батьківського комітету, піклувальної ради та громадськості

Доповідь завдувача на міському семінарі

Протокол зборів педагогічного колективу та громадськості дошкільного навчального закладу ясла – садок №41 інтелектуального напрямку (02.06.2016р.)

Звіт завідувача про свою діяльність на загальних зборах педагогічного колективу в 2016 - 2017 н.р.

Звіт завідувача про свою діяльність на загальних зборах педагогічного колективу в 2017 - 2018 н.р.