Ваш IP: 34.204.174.110
Сьгодні: 2022-05-24 06:05:09

8Розвивальні заняття для дітей – переселенців

Ми дуже сумуємо за дітками нашого дитячого садочка, з якими ми зараз працюємо дистанційно, тому раді, що можемо підтримати, розважити, позайматися з дітками, які були вимушені тимчасово залишити своє місто, домівки, близьких та знайомих.

1День єднання у нашому садочку!

16 лютого 2022р. у нашому садочку був особливим днем.

Відзначали День єднання усім колективом: проводили тематичні заняття, в’язали жовто – блакитні стрічки, співали гімн, вирізали долоньки миру.

Адже у нас у всіх єдине бажання – жити у мирі, жити щасливо, однією сім’єю, з дітьми та батьками. І ніхто наших дітей не любитиме так, як ми любимо.

Наші дошкільнята стали єдиним міцним ланцюжком, який ніщо і ніхто не розірве.

1Різдвяний передзвін в садочку

Український народ багатий на національні обряди та традиції. Першим та одним з найвеличніших свят зимового циклу є Різдво Христове. Яке Різдво без української колядки та вертепу? Вертеп та колядники споконвіку вважалися провісниками добра, щастя та миру.

Наш дошкільний заклад дотримується традицій і щороку наші дошкільнята колядують та щедрують на чолі з музичними керівниками Журавльовою Л.Ф. та Катериною Я.А.

Розважала дошкільнят Коза – Дереза, порадували дітей і хлоп’ята, які посипали, бажаючи добра, щастя, благополуччя, здоров’я та миру усім присутнім.

24Зимова красуня

Головний атрибут зимових свят - новорічна ялинка. Лісова красуня служить символом добра, краси і процвітання. Тож не дивно, що люди здавна намагалися зробити свою новорічну ялинку особливою, найкращою.

1З нами грай – права вивчай

Правова освіта – це, передусім, знання, виховання в суспільстві толерантності і упевненості, формування спеціальних навичок, здатності відстояти свої законні інтереси та права.

1-Конкурс образотворчого мистецтва „Квітуча фантазія”

З метою пошуку, підтримки талановитих дітей, формування системи духовно – моральних цінностей та почуття художньо – естетичного смаку на прикладі творчого доробку Катерини Білокур, за підтримки Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації, міністерства культури та інформаційної політики України в нашому місті Рівне був проведений ІІ Всеукраїнський конкурс образотворчого мистецтва „Квітуча фантазія”.

1Зупинилась осінь на порозі

Свята в дитячому садку мають величезний вплив на емоційний світ дитини, її пізнавальний та інтелектуальний розвиток. Підготовка до них розвиває її пам'ять і увагу, удосконалює мову і пластику рухів.

3Літні розваги наших дошкільників

Літо – чудова пора року. Це час для поїздок, відпусток та відпочинку. Багато дошкільнят залишаються  і відвідують дитячий садок  у літній період.

1Нехай всі діти будуть щасливі!!!

1 червня діток ми вітаєм,

Хлопчиків, дівчаток

Щастя їм бажаєм!

Бо для них сьогодні

Все, що є на світі.

Головне, щоб були

Щасливі всі діти!

Щастя, мирного неба дітям всього світу!

1Український фольклор в ЗДО

Мова - це унікальний засіб прилучення людини до цінностей духовної культури різних поколінь. Ознайомлення з літературою та фольклором,опановуючи рідну мову, ми зростаємо корінням в історичну культуру та культурну спадщину свого народу.

01Ми переможці!!!

Результатом плідної праці творчої групи ЗДО №41 став методичний посібник „Впевнено крокуємо стежинками у Всесвіт” (організація освітнього процесу за альтернативною програмою SТRЕАМ- освіта, або Стежинки у Всесвіт).

14Щаслива лапа

Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» знову запрошує дитячі  садочки долучитись 1-2 березня 2021 року до ІІІ Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (присвяченого Всесвітньому дню котів, 1 березня) і цього року наш дошкільний заклад знову долучається до цієї благородної справи.

1Вшановуємо пам'ять великого Кобзаря

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. До них належить ім’я Великого Кобзаря, поета, філософа, художника Т.Г.Шевченка. Ми пишаємося ним, пам'ять його вшановує весь світ.

У день народження Великого Кобзаря вихователі нашого закладу дошкільної освіти в усіх групах провели тематичні заняття, де згадали його дитинство та творчість, пограли в народні ігри, співали пісні та водили хороводи, підготували виставку малюнків до творів поета.

1150-річчя з дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури. Поезія Л.Українки джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу.

Враховуючи винятковий внесок Лесі Українки у розвиток української літератури, у культурне, освітнє життя України в нашій країні проходять урочисті заходи щодо відзначення дня народження Великої письменниці. В нашому дошкільному закладі з нагоди відзначення 150-річчя теж проводилися вихователями тематичні заняття, виставки дитячої літератури, поетичні конкурси. Адже поезія Л.Українки джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу.