Ваш IP: 44.197.197.23
Сьгодні: 2021-09-21 23:32:29

3Літні розваги наших дошкільників

Літо – чудова пора року. Це час для поїздок, відпусток та відпочинку. Багато дошкільнят залишаються  і відвідують дитячий садок  у літній період.

1Нехай всі діти будуть щасливі!!!

1 червня діток ми вітаєм,

Хлопчиків, дівчаток

Щастя їм бажаєм!

Бо для них сьогодні

Все, що є на світі.

Головне, щоб були

Щасливі всі діти!

Щастя, мирного неба дітям всього світу!

1Український фольклор в ЗДО

Мова - це унікальний засіб прилучення людини до цінностей духовної культури різних поколінь. Ознайомлення з літературою та фольклором,опановуючи рідну мову, ми зростаємо корінням в історичну культуру та культурну спадщину свого народу.

01Ми переможці!!!

Результатом плідної праці творчої групи ЗДО №41 став методичний посібник „Впевнено крокуємо стежинками у Всесвіт” (організація освітнього процесу за альтернативною програмою SТRЕАМ- освіта, або Стежинки у Всесвіт).

1Вшановуємо пам'ять великого Кобзаря

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. До них належить ім’я Великого Кобзаря, поета, філософа, художника Т.Г.Шевченка. Ми пишаємося ним, пам'ять його вшановує весь світ.

У день народження Великого Кобзаря вихователі нашого закладу дошкільної освіти в усіх групах провели тематичні заняття, де згадали його дитинство та творчість, пограли в народні ігри, співали пісні та водили хороводи, підготували виставку малюнків до творів поета.

14Щаслива лапа

Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» знову запрошує дитячі  садочки долучитись 1-2 березня 2021 року до ІІІ Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (присвяченого Всесвітньому дню котів, 1 березня) і цього року наш дошкільний заклад знову долучається до цієї благородної справи.

1150-річчя з дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури. Поезія Л.Українки джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу.

Враховуючи винятковий внесок Лесі Українки у розвиток української літератури, у культурне, освітнє життя України в нашій країні проходять урочисті заходи щодо відзначення дня народження Великої письменниці. В нашому дошкільному закладі з нагоди відзначення 150-річчя теж проводилися вихователями тематичні заняття, виставки дитячої літератури, поетичні конкурси. Адже поезія Л.Українки джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу.

4Зимова фортеця

У рамках Всеукраїнських фізкультурно – оздоровчих заходів „ Спортивна зима ” оголошено міський конкурс „ Зимова фортеця ”.

І наш дошкільний заклад цього року знову долучається до змагання у будівництві фортеці.

Новорічні свята у дитячому садочку

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне.

В нашому садочку дошкільнята теж із нетерпінням чекають свята.

STREAM7осередки в ЗДО

STREAM –освіта в нашому дошкільному закладі набула нового імпульсу. Це спонукало вихователів не лише освоювати нову інформацію, а й досягти нових результатів у навчально – розвивальній роботі з дошкільниками.

Розвиваючі заняття з LEGO- конструктором

Сьогодні педагогічна спільнота шукає нові дієві способи і методи для чуттєво – пізнавального розвитку дітей. Одним з таких методів вважається широке використання конструкторів LEGO. Конструктори LEGO на сьогоднішній день є незамінним матеріалом для занять у закладах дошкільної освіти. Для педагогічного процесу LEGO – технологія цікава тим, що, базуючись на інтегрованих принципах, об’єднує в собі елементи гри та експериментування. Ігри з LEGO виступають засобом дослідження та орієнтації дитини в реальному світі.

1Вишиванка іде по землі

Хрестик за хрестиком на полотні

Дивні лягають узори;

Хрестик за хрестиком –

Так наші дні в щасті проходять і в горі.

12Осінь – добра чарівниця

Осінь, золота красуня,

Вже крокує по землі,

Осінь барви розсипає —

Всі яскраві, чарівні.

68Діти на карантині

Дорослим людям важко перебувати в ізоляції, а дітям це набагато складніше. Наше ставлення до дитини у цей період має бути толерантним, більш підтримувальним і спокійним, ніж зазвичай.