Ваш IP: 107.23.37.199
Сьгодні: 2019-07-21 09:54:35

1Свято дитинства

День захисту дітей – яке чудове свято!

Усіх дітей Землі ми хочемо привітати.

Хай світить сонце всім, грайливий м’ячик скаче.

Від болю і образ нехай ніхто не плаче.

І наша пісенька нехай летить над краєм

Про те, що ми зі святом всіх вітаємо.

1Садок дитячий малят до школи проводжає

Випускний бал у дитячому садку – це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнята та їхніх батьків.

52-6-638Облаштування куточка лісу в дошкільному закладі

Основною метою для організації благоустрою території дошкільного закладу є безпосереднє спілкування дитини з природним середовищем.

7Свято весни у садочку

Весна

Ось іде весна ланами,

Перелогами, лісами.

Де не ступить – з-під землі

Лізуть паростки малі.

1-1Змагання з шашок

Серед інтелектуальних ігор – шашкам належить одне з провідних місць. Ця захоплива гра служить не лише для розваги, але й для розвитку логічного мислення, кмітливості.

1Т.Г.Шевченко – славетний син України

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

1Всеукраїнське заняття доброти „Тварини – наші друзі”

1 березня - Всесвітній день котів, тому і наш дошкільний заклад підтримав` ініціативу благодійної організації «Щаслива лапа» щодо проведення у навчальних закладах країни «Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

11Тренінг „Перша медична допомога”

Рятування потерпілого у більшості випадків залежить від швидкості та правильності надання першої медичної допомоги.

17Творчий педагог – творчі діти

Здібності дитини розвиваються в процесі активної музичної діяльності. Правильно організувати і направити її з раннього дитинства, враховуючи зміни вікових періодів – завдання педагогів.

5Ляльковий театр дітям

Мистецтво входить у життя дитини природно і точно так само, як рідна мова, дає йому засоби пізнання, перетворення, вираження свого ставлення до світу, міжособистісного спілкування.

18Зимова фортеця

Нарешті, збудували!

Про створення Зимової фортеці говорили вже давно, але погодні умови ніяк не дозволяли, то снігу було мало, він зовсім не ліпився, то випавши, відразу танув.

1Новий рік – це казка для всіх!

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне.

4Різдвяні дзвіночки у садочку

Найулюбленішими святами для нас всіх стали Новорічні та Різдвяні свята. Український народ щедрий на різдвяні колядки та щедрівки, народні традиції.

4Майстер – клас

„Новорічні іграшки своїми руками"

Найважливіший захід у дитячому садку на новий рік — це святковий ранок. Природно такий захід неможливо уявити без красивої і пухнастої ялинки.