Ваш IP: 52.206.226.77
Сьгодні: 2019-03-22 08:35:45

1Т.Г.Шевченко – славетний син України

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

1Всеукраїнське заняття доброти „Тварини – наші друзі”

1 березня - Всесвітній день котів, тому і наш дошкільний заклад підтримав` ініціативу благодійної організації «Щаслива лапа» щодо проведення у навчальних закладах країни «Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

11Тренінг „Перша медична допомога”

Рятування потерпілого у більшості випадків залежить від швидкості та правильності надання першої медичної допомоги.

17Творчий педагог – творчі діти

Здібності дитини розвиваються в процесі активної музичної діяльності. Правильно організувати і направити її з раннього дитинства, враховуючи зміни вікових періодів – завдання педагогів.

5Ляльковий театр дітям

Мистецтво входить у життя дитини природно і точно так само, як рідна мова, дає йому засоби пізнання, перетворення, вираження свого ставлення до світу, міжособистісного спілкування.

18Зимова фортеця

Нарешті, збудували!

Про створення Зимової фортеці говорили вже давно, але погодні умови ніяк не дозволяли, то снігу було мало, він зовсім не ліпився, то випавши, відразу танув.

4Різдвяні дзвіночки у садочку

Найулюбленішими святами для нас всіх стали Новорічні та Різдвяні свята. Український народ щедрий на різдвяні колядки та щедрівки, народні традиції.

1Новий рік – це казка для всіх!

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне.

4Майстер – клас

„Новорічні іграшки своїми руками"

Найважливіший захід у дитячому садку на новий рік — це святковий ранок. Природно такий захід неможливо уявити без красивої і пухнастої ялинки.

01Екологічна акція „Посади дерево”

У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території.

6Виставка робіт виготовлених руками дітей та батьків

„Руками творяться дива”

Традиційно, кожного року, у нашому садочку проходить виставка виробів з природного матеріалу.

5Діти – майбутнє нашої держави

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі.

1Майстер – клас для батьків „Подаруєм дітям радість

28 вересня в дитячому садочку був проведений майстер – клас для батьків „Подаруєм дітям радість”.

15Наш випускний у садочку

„Прощавай, садок дитячий!”

Настав цей довгоочікуваний день – випускний у дитячому садочку – перший крок дитини у доросле життя. Попереду школа – шкільні радості, товариші, перерви, дзвінки, підручники. Перші труднощі, оцінки і домашні завдання.