Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3
1178335
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
За весь час
43
96
43
305
1178335

Ваш IP: 3.235.40.122
Сьгодні: 2023-06-04 14:01:18
Visitors Counter

01З Міжнародним днем захисту дітей!

Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем. Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

01Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

01Бережімо життя та здоров’я дітей

                                   Дітям, як і дорослим хочеться бути здоровими і сильними.

                               Тільки діти не знають, що для цього потрібно робити.

                               Поясни їм і вони будуть берегтися.

                                                                                 Януш Корчак

01Фестиваль ранкової гімнастики „Рух заради здоров’я”

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я   наш заклад дошкільної освіти долучився до проведення фестивалю ранкової гімнастики серед дошкільних закладів.

01Тарас Шевченко – це Україна !

Тарас Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Видатний поет став символом боротьби за нашу волю. І сьогодні, коли російські загарбники вчергове намагаються знищити Україну, слова Шевченка додають сил для протистояння.

01Обережно, небезпечно!

 Через бойові дії у різних регіонах України зросли загрози від вибухонебезпечних предметів. Найчастіше жертвами розкиданих мін стають діти. Часто вони навіть не усвідомлюють небезпеку, яку становлять ці предмети. Міни, боєприпаси різного типу, їхні уламки, розтяжки можуть завдати непоправної шкоди та навіть відібрати життя, а тому так важливо навчити дітей правил безпечної поведінки з цими вибуховими предметами.

1Колядуємо, щедруємо, засіваємо – українські звичаї пам’ятаємо!

Співаймо коляду і в радості й крізь сльози:

Хай світло у душі здолає темінь зла!

І хоч диктує час невтішні нам прогнози –

Та Бог на поміч шле Спасителя – Христа!

01Різдвяний подарунок для ЗСУ

     Дарувати і допомагати: різдвяні подарунки, які наближають нашу перемогу.

     Рік добігає кінця і ми починаємо метушитися у пошуках різдвяних подарунків, адже попри війну так хочеться вірити у дива. А ще приємніше – дарувати їх іншим із думкою, що тим самим ти допомагаєш Україні.

ІІІ міжнародний відкритий конкурс образотворчого мистецтва "квітуча фантазія"

(присвячений видатній українській художниці Катерині Білокур)

Зберегти найцінніше – свободу та гідне життя, а також збереження української мови, української культури, українських традицій, мистецтва, збереження матеріальної та не матеріальної спадщини, світоглядної мудрості українського народу.

01Творчий педагог – творча дитина

 

25 листопада на базі нашого ЗДО відбулося засідання міської професійної спільноти вихователів за освітнім напрямом „ Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі ”. Досвідом роботи щодо форм організації, методики проведення пошуково – дослідницької діяльності поділилися вихователі: Коновалюк Ж.В. та Борейчук Г.В.

1

 

Ми усі – одна родина

Україна в нас єдина!

Вже 8 місяців як Україна прокинулася від страшного слова ВІЙНА!

Ми обʼєдналися заради допомоги тим, хто стоїть за нас всіх на передовій. І сьогодні ми вчимо наших діток бути патріотами своєї країни, вчимо, що потрібно допомагати один одному, а не залишати у біді.

12

Діти  - це наше майбутнє! 

Майбутнє вільної та незалежної України!

Боже, твої діти – українці

Моляться до тебе звідусіль.

Войовничих прожени чужинців

З наших українських міст та сіл.

1З днем народження, Україно!

День Незалежності України – це найбільше національне свято. Уперше за тисячолітню історію на карті світу постала держава під назвою УКРАЇНА! В нашій країні відбулося багато радісних і сумних подій, ми створили і продовжуємо створювати нову історію молодої європейської країни.

8Розвивальні заняття для дітей – переселенців

Ми дуже сумуємо за дітками нашого дитячого садочка, з якими ми зараз працюємо дистанційно, тому раді, що можемо підтримати, розважити, позайматися з дітками, які були вимушені тимчасово залишити своє місто, домівки, близьких та знайомих.
Powered & Designed by SVS®.