Ваш IP: 54.205.211.87
Сьгодні: 2019-01-18 16:04:26

1Новий рік – це казка для всіх!

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне.

4Майстер – клас

„Новорічні іграшки своїми руками"

Найважливіший захід у дитячому садку на новий рік — це святковий ранок. Природно такий захід неможливо уявити без красивої і пухнастої ялинки.

01Екологічна акція „Посади дерево”

У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території.

6Виставка робіт виготовлених руками дітей та батьків

„Руками творяться дива”

Традиційно, кожного року, у нашому садочку проходить виставка виробів з природного матеріалу.

1Майстер – клас для батьків „Подаруєм дітям радість

28 вересня в дитячому садочку був проведений майстер – клас для батьків „Подаруєм дітям радість”.

5Діти – майбутнє нашої держави

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі.

15Наш випускний у садочку

„Прощавай, садок дитячий!”

Настав цей довгоочікуваний день – випускний у дитячому садочку – перший крок дитини у доросле життя. Попереду школа – шкільні радості, товариші, перерви, дзвінки, підручники. Перші труднощі, оцінки і домашні завдання.

6Конкурс малюнка „Я випускник дитячого садочка”

Ось і настала відповідальна мить у житті наших найстарших вихованців – випускний. Ще нещодавно вони переступали поріг нашого садочка зовсім малюками, а тепер їх всі гордо звуть „випускники”.

9Міська спартакіада серед дошкільних навчальних закладів

Формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров'я дошкільнят, залучення їх до спортивних заходів, які спрямовані на формування позитивних і вольових рис характеру дитини засобами фізичної культури – одне із головних завдань дошкільних навчальних закладів.

1Твоя безпека

Життя потребує від наших дітей вміння організовуватись і знаходити вихід з непередбачуваних ситуацій. Чим менше у дитини знань , тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища. Щоб вберегти дитину від біди, треба пам’ятати та дотримуватись певних правил.

1Великдень у садочку

В хаті на осонні

Сяду на ослоні.

Сяду я скраєчку –

Розпишу яєчко.

13Вмілі пальчики малят

Для вихователів нашого садочка було презентовано інтегроване заняття з використанням нетрадиційних технік малювання на тему На допомогу ведмежаті вихователем молодшої групи №3 Саванчук І.А.

4Поклін тобі, Тарасе!

Щороку в березні до нас

Значний приходить день.

Це ж народився наш Тарас -

Творець палких пісень.

13Маленькі майстри художньої майстерні

Нещодавно ми завітали на гостину до діток старшої групи №10 на відкрите заняття з образотворчої діяльності на тему „Народні ремесла”, яке презентувала вихователь цієї групи Сливка Валентина Андріївна, де дошкільнята збагатили свої знання про народні традиції українського народу.