Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3
0930038
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
За весь час
29
170
340
8420
930038

Ваш IP: 54.226.30.186
Сьгодні: 2019-06-25 02:38:05
Visitors Counter

9"Не будь байдужим - подаруй дітям свято!"

 

Коли в країні біда, всі об’єднуються для спільної благодійної справи.

Дошкільнята нашого дошкільного закладу та їх батьки не стоять осторонь подій, які склалися сьогодні на Сході України і з метою організації допомоги дітям Луганщини активно долучилися до благодійної акції до Дня Святого Миколая „Не будь байдужим”, яка з 24 листопада по 12 грудня 2016року проходила в нашому ДНЗ.

13Спогади про осінь

Ну, от і все. Скінчилась осінь.

Сьогодні їй останній день.

Не вабить вже небесна просинь,

І день короткий, без пісень.

4Спортивне свято "Козацькі забави"

 Нещодавно в нашому дошкільному закладі під девізом „Швидше, вище, сильніше” відбулося спортивне свято „Козацькі забави”.

 Під керівництвом інструктора з фізкультури Борейчук Г.В., вихователів групи №6 Метельської О.О., Трохимчук Н.Є. дошкільнята змагалися між собою.

7Виставка виробів з природного матеріалу

„Осінній ярмарок"

Уже стало хорошою традицією в нашому дитячому садочку влаштовувати виставку виробів з природного матеріалу. Не став винятком і цей навчальний рік, саме з 24.10.2016р. по 31.10.2016р. відбулася чудова виставка „Осінній ярмарок".

1Запрошуємо до нас на гостину!

 Пожовтіло листячко

 На кленочку,

Почорніли айстроньки

У садочку.

26День фізкультури та спорту в ДНЗ

На початку вересня вже стало хорошою традицією в дошкільних навчальних закладах організовувати День фізкультури та спорту.

1«Діти – наше майбутнє!»

 

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

 

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

9Міська Спартакіада серед старших дошкільників ДНЗ

 

Ми із спортом міцно дружим

 Спорт потрібний дітям дуже

 Спорт – здоров'я, спорт – це гра

 Фізкульт – ура, ура, ура!

26«Ми – маленькі українці»

Національне виховання — це виховання підростаючого покоління у дусі українського виховного ідеалу на багатовікових традиціях. Воно ґрунтується на засадах родинного виховання, ідеях і засобах народної педагогіки, що уособлюють кращі зразки виховної мудрості народу.

7Фестиваль ранкової гімнастики "Рух заради здоров'я"

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я і наш дошкільний навчальний заклад прилучився до проведення фестивалю ранкової гімнастики "Рух заради здоров'я".

1Вшановуємо великого Кобзаря

 

Українці з гордістю промовляють ім'я Тараса Шевченка. Він не тільки відобразив надії рідного краю, а й став прапором українського народу у його прагненні до правди і свободи. Тараса Шевченко увійшов у життя кожної української сім'ї. З його іменем пов'язаний духовний розвиток кожної дитини в селі і місті.

10Запрошуємо на гостини колег

Знову запрошує на гостини ІІ молодша група №9 на відкрите заняття з логіко – математичного розвитку з пріоритетом пошуково – дослідницької діяльності на тему „ Подорож у казку ". Презентує заняття вихователь Синюк О.В.

 

23Ярмарок педагогічних ідей

Нещодавно в нашому дошкільному закладі відбувся семінар для завідувачів на тему „Використання методу проектів в управлінні процесом розвитку дошкільного навчального закладу". Для завідувачів міста пропонувалося переглянути проектні заняття з дітьми середньої та старшої групи, мультимедійну презентацію управлінського проекту „Методичний супровід впровадження проектної технології" ( з досвіду роботи ДНЗ №41).

1 Леся Українка співець мужності і боротьби

Тішся, дитино, поки ще маленька,

Ти ж бо живеш навесні,

Ще твоя думка літає легенька,

Ще твої мрії ясні.
Powered & Designed by SVS®.