- Деталі
- Перегляди: 16
- Деталі
- Перегляди: 430
Глайдинг – гімнастика для дошкільників
Глайдинг – це поєднання інтенсивного тренування і розваги. Суть глайдингу полягає в тому, до завдяки глайдам звичайні вправи із аеробіки та фітнесу за рахунок додаткового навантаження набувають нового змісту.
- Деталі
- Перегляди: 367
Вправи хатха – йоги для профілактики сколіозу
Вправи з хатха - йоги розроблені для зміцнення здоров’я дітей, підвищення функціональних та адаптаційних можливостей організму, розумової та фізичної працездатності, гармонійного розвитку всіх відділів опорно-рухового апарату, рухових навичок, формування правильної постави.
- Деталі
- Перегляди: 8849
Використання здоров'язберігаючих та здоров'яформуючих технологій з метою фізичного виховання дошкільників
В народі кажуть: "Людина коваль свого щастя, а отже коваль свого здоров'я". Батьків і педагогів сьогодні надзвичайно турбує питання, допомогти малюкам бути здоровими, сильними, витривалими, адже, на жаль, рівень дитячої захворюваності в нашій країні дедалі зростає.
- Деталі
- Перегляди: 730
Оздоровчий комплекс після денного сну
( за методикою М.Єфименка )
Педагог вмикає уже знайому дітям легку, приємну мелодію, яка ненав’язливо входить у свідомість малюків, полегшує їхнє прокидання.
- Деталі
- Перегляди: 2401
Гімнастика пробудження
Гімнастика пробудження – невід’ємна ланка фізичного розвитку дітей. Її місце - у другій половині дня після денного сну.
- Деталі
- Перегляди: 586
Здоров'ятка групи №9
Значний інтерес у дітей дошкільного віку викликають вправи спортивного характеру: катання на санках, ковзанах, велосипеді, ходьба на лижах та ін. Вони урізноманітнюють діяльність дітей під час прогулянки, збагачують їхній руховий досвід і є активним відпочинком після занять, на яких дошкільникам доводилося тривалий час сидіти.
- Деталі
- Перегляди: 6335
Форми організації рухової активності у повсякденному житті
У межах активного рухового режиму щоденний обсяг рухової активності становить до 3-х годин для дітей раннього віку, 3-4 години для молодшого дошкільного віку, 4-5 годин – для старших дошкільників.
- Деталі
- Перегляди: 1361
Фізкультурно-оздоровча робота в ДНЗ
„Фізичні вправи можуть замінити багато ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи"
А.Моссо