Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3
1178356
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
За весь час
64
96
64
326
1178356

Ваш IP: 3.235.40.122
Сьгодні: 2023-06-04 14:38:14
Visitors Counter

1Запрошуємо в захоплюючий світ англійської мови

Керівник гуртка: Гичун Ірина Юріївна

 

Ігрові методи – основа навчання

 

Для навчання дошкільників англійської мови варто застосувати форми та методи, що базуються на використанні різноманітних компонентів ігрової діяльності у поєднанні з виконанням різноманітних вправ і таких прийомів, як запитання, демонстрація наочності, вказівка, пояснення тощо.

11Хореографія у дитячому садочку

Керівник гуртка: Лічковаха Лариса Володимирівна

Заняття хореографії - одне з найулюбленіших занять дітей. Лікарі називають дошкільний вік дитини - віком рухової марнотратності. Адже у дітей даного віку стільки багато енергії, що вони надають перевагу таким заняттям, де можна рухатися, проявити себе, відкрити свої почуття і настрій, дати волю своїй уяві і фантазії, самореалізуватись. А наукою доведено, що тільки під час музично-рухової, хореографічної діяльності розкриваються природні задатки і обдарування дітей. 

1Гурток з англійської мови

„Вивчаємо англійську залюбки"

Керівник гуртка з англійської мови: Демчук Ольга Миколаївна

Навчання іноземної мови – не обов’язковий, але бажаний компонент дошкільної освіти. Воно є важливим засобом гармонійного розвитку особистості, формування її життєвої компетенції.

1Гурток з хореографії

„У ритмі танцю”

Зміст хореографічної діяльності дітей дошкільного віку становить: діяльність сприймання і ознайомлення з особливостями музично – хореографічного мистецтва, зі спеціальною „мовою” музично –рухового образу; дитяча художньо – практична діяльність у двох її проявах – музично – хореографічного виконавства і виконавської музично – хореографічної творчості.

1Гурток з інтелектуальних ігор

„Маленькі інтелектуали”

Керівник гуртка: Шуляк Оксана Миколаївна

Хто з батьків не хоче бачити свою дитину здоровою, розумною, вихованою? Для цього докладається чимало зусиль, проте не завжди шлях формування особистості дитини дається без перешкод. Від батьків залежить, наскільки емоційно та інтелектуально насиченим буде дошкільний період розвитку дитини.

6Гурток з хореографії

„У ритмі танцю”

Керівник гуртка: Лічковаха Лариса Володимирівна

    Музично – ритмічні рухи стають виражальним засобом, який полегшує розуміння музичної мови. Заняття танцями знімають зайве м’язове напруження, підвищують фізичне здоров'я та покращують емоційний стан.

11Гурток англійської мови

„Вивчаємо англійську залюбки”

Керівник гуртка: Щур Світлана Володимирівна

   Основна мета навчання англійської мови дітей дошкільного віку – засвоєння мінімізованого обсягу знань і вмінь, формування елементарної англомовної комунікативної компетенції.
Powered & Designed by SVS®.