Сьгодні: 2018-11-21 12:39:17

1Гурток з англійської мови

„Вивчаємо англійську залюбки"

Керівник гуртка з англійської мови: Демчук Ольга Миколаївна

Навчання іноземної мови – не обов’язковий, але бажаний компонент дошкільної освіти. Воно є важливим засобом гармонійного розвитку особистості, формування її життєвої компетенції.

1Гурток з хореографії

„У ритмі танцю”

Зміст хореографічної діяльності дітей дошкільного віку становить: діяльність сприймання і ознайомлення з особливостями музично – хореографічного мистецтва, зі спеціальною „мовою” музично –рухового образу; дитяча художньо – практична діяльність у двох її проявах – музично – хореографічного виконавства і виконавської музично – хореографічної творчості.

6Гурток з хореографії

„У ритмі танцю”

Керівник гуртка: Лічковаха Лариса Володимирівна

Музично – ритмічні рухи стають виражальним засобом, який полегшує розуміння музичної мови. Заняття танцями знімають зайве м’язове напруження, підвищують фізичне здоров'я та покращують емоційний стан.

1Гурток з інтелектуальних ігор

„Маленькі інтелектуали”

Керівник гуртка: Шуляк Оксана Миколаївна

Хто з батьків не хоче бачити свою дитину здоровою, розумною, вихованою? Для цього докладається чимало зусиль, проте не завжди шлях формування особистості дитини дається без перешкод. Від батьків залежить, наскільки емоційно та інтелектуально насиченим буде дошкільний період розвитку дитини.

11Гурток англійської мови

„Вивчаємо англійську залюбки”

Керівник гуртка: Щур Світлана Володимирівна

Основна мета навчання англійської мови дітей дошкільного віку – засвоєння мінімізованого обсягу знань і вмінь, формування елементарної англомовної комунікативної компетенції.