Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3
0944827
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
За весь час
19
209
953
4581
944827

Ваш IP: 34.204.176.189
Сьгодні: 2019-09-19 01:07:25
Visitors Counter

Особливості харчування дитини під час адаптації до умов дитячого садка

• Не варто змінювати стереотип поведінки дитини, зокрема і звички харчування, в перші дні перебування в дошкільному навчальному закладі.

Не хворійте на сальмонельоз!

        Сальмонельоз – гостре кишкове захворювання, яке виникає при споживанні продуктів, уражених мікроорганізмами з роду «сальмонела». Зустрічається як у вигляді групових епідемічних спалахів (коли одночасно хворіє велика кількість людей) так і у формі поодиноких випадків.

Про порядок нарахування батьківської плати

в дошкільних навчальних закладах

На виконання розпорядження міського голови від 17.12.2013 №980-р „Про порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах”, згідно наказу управління освіти №657-осн. „Про порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах” від 23.12.2013р.:

Пам’ятка для батьків

Як запобігти харчовим отруєнням

Щоб запобігти інфекційним захворюванням та харчовим отруєнням, дотримуйтесь таких простих правил:

Наближається день народження Вашої дитини? Ви хочете потішити її і влаштувати найвеселіше свято з частуванням друзів і розвагами? Тоді ці поради — для Вас.

Святковий стіл у день народження дитини

Найчастіше дитина не бажає обмежитися кількома гостями на своєму святі. Вона хоче запросити на свято всю групу дитячого садка, бо всі діти без виключення — її найкращі друзі.

2Режим харчування дитини вдома

Раціональний режим харчування сприяє зміцненню імунітету дитячого організму, нормальному росту та розвитку дитини. Такий режим харчування передбачає суворе дотримання часу прийомів їжі.Меню домашнього харчування має бути збалансованим та містити достатню кількістю білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин, вітамінів, що сповна забезпечують енергетичні витрати дитячого організму.

Добова потреба дітей в основних речовинах та енергії

(Відповідно до Норм фізіологічних потреб населення України в основних харчових речовинах та енергії,затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України
від 18 листопада 1999 р. № 272)

1Рекомендації щодо організації харчування дитини

Раціональне харчування — одна з основних умов здоров'я людини, її довголіття, плодотворної праці. Харчування повинно не лише покривати енергію, що витрачається дитиною, але й забезпечувати матеріал, необхідний для росту й розвитку всіх органів і систем організму.
Powered & Designed by SVS®.