Ваш IP: 3.95.233.107
Сьгодні: 2024-03-19 08:24:01

Декілька важливих кроків, які допоможуть захистити себе та дітей від зараження респіраторними вірусами

Навчіть дітей правильно мити руки.

Переконайтеся, що ваші діти ретельно і часто миють руки з милом і водою.

Якщо мило і вода недоступні, дайте їм дезінфікуючий засіб для рук з вмістом спирту не менше 60% для очищення рук.

Навчіть їх, як важливо мити руки, перш ніж торкатися їх очей, носа або рота.

Чому це важливо?

Миття рук знижує кількість респіраторних вірусів, які можуть поширюватися, коли ви торкаєтеся рук інших людей або торкаєтеся поверхонь і предметів, таких як столи і дверні ручки.

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

НАКАЗ

26.12. 2019                                              м. Рівне                                   № 600-осн.

Про встановлення розміру батьківської плати

за харчування дітей у закладах дошкільної освіти

Особливості харчування дитини під час адаптації до умов дитячого садка

• Не варто змінювати стереотип поведінки дитини, зокрема і звички харчування, в перші дні перебування в дошкільному навчальному закладі.

Не хворійте на сальмонельоз!

Сальмонельоз – гостре кишкове захворювання, яке виникає при споживанні продуктів, уражених мікроорганізмами з роду «сальмонела». Зустрічається як у вигляді групових епідемічних спалахів (коли одночасно хворіє велика кількість людей) так і у формі поодиноких випадків.

Про порядок нарахування батьківської плати

в дошкільних навчальних закладах

На виконання розпорядження міського голови від 17.12.2013 №980-р „Про порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах”, згідно наказу управління освіти №657-осн. „Про порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах” від 23.12.2013р.:

Пам’ятка для батьків

Як запобігти харчовим отруєнням

Щоб запобігти інфекційним захворюванням та харчовим отруєнням, дотримуйтесь таких простих правил:

Наближається день народження Вашої дитини? Ви хочете потішити її і влаштувати найвеселіше свято з частуванням друзів і розвагами? Тоді ці поради — для Вас.

Святковий стіл у день народження дитини

Найчастіше дитина не бажає обмежитися кількома гостями на своєму святі. Вона хоче запросити на свято всю групу дитячого садка, бо всі діти без виключення — її найкращі друзі.

2Режим харчування дитини вдома

Раціональний режим харчування сприяє зміцненню імунітету дитячого організму, нормальному росту та розвитку дитини. Такий режим харчування передбачає суворе дотримання часу прийомів їжі.Меню домашнього харчування має бути збалансованим та містити достатню кількістю білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин, вітамінів, що сповна забезпечують енергетичні витрати дитячого організму.

Добова потреба дітей в основних речовинах та енергії

(Відповідно до Норм фізіологічних потреб населення України в основних харчових речовинах та енергії,затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України
від 18 листопада 1999 р. № 272)

1Рекомендації щодо організації харчування дитини

Раціональне харчування — одна з основних умов здоров'я людини, її довголіття, плодотворної праці. Харчування повинно не лише покривати енергію, що витрачається дитиною, але й забезпечувати матеріал, необхідний для росту й розвитку всіх органів і систем організму.