Ваш IP: 3.237.66.86
Сьгодні: 2020-11-24 13:40:02

#63 Катерина 14.05.2020, 19:52
Від щирого серця, від усіх батьків групи &8 хочу подякувати найкращим вихователям Тамарі Василівні та Олені Миколаївні за те, що під час карантину не забувають про наших діток, постійно з нами на зв'язку, цікавляться дітками та пропонують цікаві завдання для них, щоб не сумували!!!Ми дуже сумуємо за вами та чекаємо на зустріч в садку. Бережіть себе та будьте здоровими!!!
#62 Мама група 8 06.05.2020, 18:09
Щиро дякую вихователям та нянічці групи 8 .Тамара Василівна, Олена Миколаївната Валентина Василівна Ви вкладаєте в наших діток свої сили, любов, турботу, доброту, мудрість і за це Вам низький уклін. Дуже приємно, коли наших дітей зустрічають із посмішкою та з посмішкою проводжають додому. У Вас не легка робота, але Ви вправно справляєтесь з нею. Здоров"я Вам, сили, терпіння, наснаги, щастя. ДЯКУЮ Вам за вашу працю!
#61 Мама група 8 06.05.2020, 12:54
Моя дитина відвідує групу №8.Всадочок ходить з великим задоволенням.Ви хователі та нянічка наші Тамара Василівна та Ольга Миколаївка , Валентина Михайлівна чудові люди, Віддаючи дитину до дитячого садка.я спокійна,тому що впевнена,моя дитина в надійних руках.Дорогі наші вихователі,від щирого серця хочемо подякувати за вашу невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей .
Ваші серця завжди наповнені співчуттям і добротою.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вони Вам вірять, Вас люблять і шанують. Незважаючи на карантин Ви постійно цікавитесь здоров’ям наших дітей , скидаєте підбірку цікавих та розвиваючих ігор.
Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я,натхнення.
Хай завжди в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача
Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.
#60 Оксана група 5 21.11.2019, 19:22
Від імені всіх батьків щиро дякуємо нашим вихователям Коновалюк Жанні Володимирівні та Філатовій Оксані Володимирівні за цікаве, доступне, а головне пізнавальне відкрите заняття, яке відбулося в старшій групі 5 під назвою - Інтегроване заняття з пріоритетом екологічного розвитку„Рух навколо нас”.Ми отримали масу задоволення, дивлячись на наших діток розуміємо,що вони у дуже надійних руках.

Дорогі наші вихователі, хочемо сказати Вам «дякуємо» за вірну і нелегку працю, за доброту сердець і чуйність душі, за розуміння та індивідуальний підхід до кожної дитини, за веселе дозвілля і добре виховання, за цікаві захоплення та чудові ігри. Нехай Вами буде виховане ще не одне покоління, нехай Ваші серця ніколи не втомлюються від чудової роботи і турботи про дітей.
#59 Мама групи №5 21.11.2019, 14:08
Хочу висловити безмежну подяку для Олени Миколаївни, яка проводить заняття "інтелектуальні ігри" в садочку. Завдяки її старанням дітки вчаться креативно мислити та розвивають особистість. Проведені заняття дійсно залишають свій вклад в світосприйнятті дітей. Ви найкращі!!!
#58 Мама групи №5 21.11.2019, 13:47
Хочу висловити величезну подяку для наших найкращих вихователів групи №5 : Жанни Володимирівни та Оксани Володимирівни. Після відкритого заняття, де були запрошені батьки, ми побачили рівень підготовки дітей до школи, як вони навчились логічно мислити та вирішувати поставлену перед ними задачу з незвичної для нас точки зору. Заняття проходять в ігровій формі, завдяки чому матеріал легко сприймається і засвоюється.
Великий внесок робить і завідуюча : Валентина Михайлівна. Завдяки її наполегливості, підтримки та впровадженню нових методик садочок став одним із найкращих (як для мене — самий найкращий!). Дякуємо Вам, і низький уклін за Вашу сумлінну працю.
#57 Мама групи #5 20.11.2019, 13:19
Сьогоднi в нашiй групi #5 вiдбулось вiдкрите заняття, де були запрошенi батьки. Я хочу висловити вдячнiсть для наших найкращих вихователiв Жанни Володимирiвни, Оксани Володимирiвни!! ! В садочку нашi дiтки отримують дуже сильну пiдготовку до школи, розвивають логiчне мислення, впроваджуються новi методики навчання. Заняття проходить в цiкавiй iгровiй формi, завдяки чому дiти краще засвоюють матерiал. Великий внесок в розвиток робить Завiдуююча Валентина Михайлiвна, ii' наполегливiсть, пiдтримка i впровадження нових методик робить садочок одним iз найкращих (як для мене то самий найкращий)!. ДЯКУЭМО ВАМ, ЗА ВАШУ СУМЛIННУ ПРАЦЮ!!!!
#56 Батьки гр.№9 12.09.2019, 20:35
Дорогі, кохані, терплячі, добрі, милі вихователі, висловлюємо вам величезну подяку за вашу працю, за вашу турботу. Дякуємо за розуміння в будь-яку хвилину, за допомогу і ваші старання. Ви робите велику справу, допомагаєте батькам ростити і виховувати дітей. Велике вам спасибі. Бажаємо вам міцного здоров’я і щастя, сил і удачі.
#55 Ольга гр.№9 12.09.2019, 19:58
Спасибі вам, дорогі наші вихователі Ольга Віталіївна та Налаля Миколаївна. Дякуємо за вашу працю, працю, яку неможливо оцінити. Адже все що ви робите, ви робите для всього суспільства, для всієї нашої країни!
#54 Батьки гр№9 04.08.2019, 23:15
У житті кожної людини сім’я відіграє найважливішу роль. Сім’я – це люди, які будуть завжди поруч, готові підтримати у важку хвилину, радіти в дні успіху, направляти і слухати. Для кожної дитини батьки виконують всі ці функції, а що робити дітям, коли батьків немає поруч? Тут і з’являються вони, рятувальники, рідні і улюблені – вихователі!Хоче мо подякувати нашій Ользі Віталіївні та наталі Миколаївні.