Ваш IP: 3.227.2.246
Сьгодні: 2020-01-26 13:17:27

#60 Оксана група 5 21.11.2019, 19:22
Від імені всіх батьків щиро дякуємо нашим вихователям Коновалюк Жанні Володимирівні та Філатовій Оксані Володимирівні за цікаве, доступне, а головне пізнавальне відкрите заняття, яке відбулося в старшій групі 5 під назвою - Інтегроване заняття з пріоритетом екологічного розвитку„Рух навколо нас”.Ми отримали масу задоволення, дивлячись на наших діток розуміємо,що вони у дуже надійних руках.

Дорогі наші вихователі, хочемо сказати Вам «дякуємо» за вірну і нелегку працю, за доброту сердець і чуйність душі, за розуміння та індивідуальний підхід до кожної дитини, за веселе дозвілля і добре виховання, за цікаві захоплення та чудові ігри. Нехай Вами буде виховане ще не одне покоління, нехай Ваші серця ніколи не втомлюються від чудової роботи і турботи про дітей.
#59 Мама групи №5 21.11.2019, 14:08
Хочу висловити безмежну подяку для Олени Миколаївни, яка проводить заняття "інтелектуальні ігри" в садочку. Завдяки її старанням дітки вчаться креативно мислити та розвивають особистість. Проведені заняття дійсно залишають свій вклад в світосприйнятті дітей. Ви найкращі!!!
#58 Мама групи №5 21.11.2019, 13:47
Хочу висловити величезну подяку для наших найкращих вихователів групи №5 : Жанни Володимирівни та Оксани Володимирівни. Після відкритого заняття, де були запрошені батьки, ми побачили рівень підготовки дітей до школи, як вони навчились логічно мислити та вирішувати поставлену перед ними задачу з незвичної для нас точки зору. Заняття проходять в ігровій формі, завдяки чому матеріал легко сприймається і засвоюється.
Великий внесок робить і завідуюча : Валентина Михайлівна. Завдяки її наполегливості, підтримки та впровадженню нових методик садочок став одним із найкращих (як для мене — самий найкращий!). Дякуємо Вам, і низький уклін за Вашу сумлінну працю.
#57 Мама групи #5 20.11.2019, 13:19
Сьогоднi в нашiй групi #5 вiдбулось вiдкрите заняття, де були запрошенi батьки. Я хочу висловити вдячнiсть для наших найкращих вихователiв Жанни Володимирiвни, Оксани Володимирiвни!! ! В садочку нашi дiтки отримують дуже сильну пiдготовку до школи, розвивають логiчне мислення, впроваджуються новi методики навчання. Заняття проходить в цiкавiй iгровiй формi, завдяки чому дiти краще засвоюють матерiал. Великий внесок в розвиток робить Завiдуююча Валентина Михайлiвна, ii' наполегливiсть, пiдтримка i впровадження нових методик робить садочок одним iз найкращих (як для мене то самий найкращий)!. ДЯКУЭМО ВАМ, ЗА ВАШУ СУМЛIННУ ПРАЦЮ!!!!
#56 Батьки гр.№9 12.09.2019, 20:35
Дорогі, кохані, терплячі, добрі, милі вихователі, висловлюємо вам величезну подяку за вашу працю, за вашу турботу. Дякуємо за розуміння в будь-яку хвилину, за допомогу і ваші старання. Ви робите велику справу, допомагаєте батькам ростити і виховувати дітей. Велике вам спасибі. Бажаємо вам міцного здоров’я і щастя, сил і удачі.
#55 Ольга гр.№9 12.09.2019, 19:58
Спасибі вам, дорогі наші вихователі Ольга Віталіївна та Налаля Миколаївна. Дякуємо за вашу працю, працю, яку неможливо оцінити. Адже все що ви робите, ви робите для всього суспільства, для всієї нашої країни!
#54 Батьки гр№9 04.08.2019, 23:15
У житті кожної людини сім’я відіграє найважливішу роль. Сім’я – це люди, які будуть завжди поруч, готові підтримати у важку хвилину, радіти в дні успіху, направляти і слухати. Для кожної дитини батьки виконують всі ці функції, а що робити дітям, коли батьків немає поруч? Тут і з’являються вони, рятувальники, рідні і улюблені – вихователі!Хоче мо подякувати нашій Ользі Віталіївні та наталі Миколаївні.
#53 батьки гр №9 15.07.2019, 19:51
Дорогі, кохані, терплячі, добрі, милі вихователіОлга Віталіївна,Ната ля Миколаївна. Висловлюємо вам величезну подяку за вашу працю, за вашу турботу. Дякуємо за розуміння в будь-яку хвилину, за допомогу і ваші старання. Ви робите велику справу, допомагаєте батькам ростити і виховувати дітей. Велике вам спасибі. Бажаємо вам міцного здоров’я і щастя, сил і удачі.
#52 батьки гр.№9 11.07.2019, 19:57
Дорогі вихователіОльга Віталівна,Натал я Миколаївна,Ліда Григорівна. Ви стали для наших дітей вірними наставниками і ми від усього серця хочемо подякувати вам за це. Вихователь — це не просто робота, а покликання, яке несе величезний внесок у розвиток і формування світогляду кожної дитини. Саме Вам ми довірили найдорожчий скарб у нашому житті.Дуже дякуємо Вам за це.
#51 Наталя 16.11.2018, 22:31
Вже проходить третій місяць навчання мого сина у 1 класі... Він пише, читає в 3 рази більше слів, ніж цього вимагає програма, розгадує з легкістю ребуси, над якими іноді мені доводиться подумати(пишу як є).
І це все не моя заслуга,бо я кожен день зранку до пізнього вечора була на роботі, а моя дитина увесь цей час проводила в садочку. Від усього серця приношу свою вдячність Людям, які 3 роки присвятили вихованню та навчанню мого синочка. І не тільки мого -всі дітки в нашій групі #7 з надзвичайно хорошими результатами закінчили садочок. І коли ти бачиш, що дитина плаче по закінченню і говорить, що любить своїх вихователів, не хоче прощатися з ними - розумієш,що твоя дитина була в надійних руках цілих 3 роки.
Велика подяка вихователям групи #7: Надіїї Олександрівні, Оксані Володимирівні, Світлані Дмитрівні - Ви надзвичайні Люди! Бажаю, щоб і надалі Ваші "вже нові" вихованці радували своїми успіхами, а батьки з розумінням відносилися до зауважень та порад, бо це дуже важливо. Нехай Ваші вміння і знання зацвітають рясним цвітом в маленьких голівках та серденьках Ваших вихованців! Міцного Вам здоров'я на довгі роки!!!
З повагою мама Олексія.