Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3
0955171
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
За весь час
49
106
468
1306
955171

Ваш IP: 34.231.21.123
Сьгодні: 2019-11-14 17:55:35
Visitors Counter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

#48 Вдячні батьки 7групи 09.01.2018, 19:43
Щиро вітаємо увесь колектив садочка з Новим роком та Різдвом Христовим!Бажає мо Вам натхнення, міцного здоров'я та міцних нервів, здійснення всіх ваших мрій та бажань.Особливо хотіли б відзначити важку працю наших вихователів: Яворської Оксани Володимирівни та Довгун Надії Олександрівни.В они докладають багато зусиль у вихованні наших дітей. Хочемо побажати їм Божої благодаті, веселих свят та міцного здоров'я.
#47 Батько 13.10.2017, 20:14
Три роки з нашими дітьми наполегливо працюють вихователі групи 7:Яворська Оксана Володимирівна та Довгун Надія Олександрівна!О собисто від себе хочу висловити подяку за виховання моєї дитини.
Побажати терпіння та міцного здоров'я,
адже виховання дітей є нелегкою та клопіткою справою. Бажаю вам бачити щасливу усмішку дітей та задоволення батьків. Днз 41 The best!!!
#46 Наталія Бендюг 12.04.2017, 13:27
Шановні вихователі групи № 2: Віра Степанівна, Вероніка Василівна та найкраща няня Ольга Володимирівна, хочу подякувати Вам за турботливе ставлення до дітей, теплу атмосферу в групі, за увагу до них та терпіння. Ви даєте їм своє тепло і вкладаєте в них свою душу. В групі завжди панує атмосфера доброти, любові та домашнього затишку.
Від щирого серця хочу подякувати за Вашу невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за відповідальніст ь і терпіння, за любов до дітей.
#45 Мама гр.№9 28.03.2017, 23:10
Дорогі наші Ольга Віталіївна,Ната ля Миколаївна,Ліда Григорівна! Ми дуже вдячні за те, що наші діти здорові, за те, чого вони навчилися, за увагу до них, за терпіння. Ви нашим дітям даєте своє тепло і вкладаєте в них свою душу. За весь період перебування дітей в садочку ми, батьки ,впевнені в тому, що за дітьми є належний догляд, вони щасливі та задоволені. Ви дуже творчі люди, завжди влаштовуєте дітям цікаві заняття, готуєте та проводите багато різноманітних свят .Ви вчите наших дітей фантазувати, логічно думати, давати цікаві відповіді на запитання. Завдяки Вам, наші діти пізнають багато цікавого, навчаються спілкуватися, радіти життю. В групі у нас завжди панує атмосфера доброти, любові, та домашнього затишку. Дякуємо Вам за все.
#44 Батьки гр.№9 20.09.2016, 19:03
Щиросердечно дякуємо нашим вихователям: Ользі Віталівні,Натал і Миколаївні та Ліді Григорівні за хорше виховання наших діток,за ніжне ставлення до них,а також за вашу доброту.Наші діти не можуть дочекатися щоб скоріше в садочок. ДЯКУЄМО!!!
#43 Марія 19.05.2016, 15:26
Мама групи №3. Від усієї душі дякуємо нашим любимим і найціннішим вихователям – Ірині Анатоліївні та Світлані Михайлівні. Ви з особливим трепетом та теплотою відносилися до наших дітей в ці важливі для них дні дорослішання. Саме ви навчили наших малюків дружити і поважати один з одним. Разом з вами вони крок за кроком пізнавали наш світ, радість творчості, самостійної діяльності і свої перші особисті можливості. Завдяки вам наші бешкетники і бешкетниці завжди із задоволенням ходили в дитячий садок, з радістю навчались і робили свої маленькі відкриття. Ви знайшли підхід до кожного з них, допомогли подолати труднощі. І ось наші діти сьогодні без страху переходять на нову ступінь їх юного життя — і в цьому ваша величезна заслуга! Також хочу від себе подякувати за виховання сина, має не простий характер, але Ви таки змогли знайти підхід до дитини... велике Вам дякую....
#42 мама 19.05.2016, 12:40
Шановна Веремейчук Валентина Михайлівна! Ви, наче невтомна бджілка, кружляєте в шумному і незамовкаючому вулику над нашими дітками, дбаєте про них, навчаєте їх всього хорошого, даєте поради, зрозумілі для дитячого розуму, на майбутнє доросле життя. Терпіння, сил і радості вам! Нехай від яскравих і світлих дитячих усмішок запалає сонечко в ваших очах! Спасибі за вашу працю!
#41 Марія 19.05.2016, 12:34
ВИХОВАТЕЛЯМ ЯСЕЛЬНОЇ ГРУПИ № 1

Ви прийняли наших дітей малюками,
Які ще погано говорять.
Старанно ложками їдять самі,
А ось одягатися поки не хочуть...

Привчаючи дітей старанно до порядку,
Доводиться багато їм пояснювати:
І як вмиватися, і робити зарядку,
Ходити на горщик і в сончас засипати.

І сльози, і соплі їм потрібно витерти,
Відвернути, заспокоїти, зрозуміти, пожаліти.
Вчити, як під музику рухатися дружно,
Ліпити, малювати і трішечки співати!

І мами спокійно йдуть на роботу,
Ми знаємо - в надійних руках малюки.
За вашу любов і за вашу турботу,
За працю ми вдячні вам від душі!

Окремо подяка Зої Петрівні за швидке вміння знаходити підхід до дітей.
#40 Поліщук Лілія 18.04.2016, 14:03
Тетяна Іванівна, Зоя Сергіївна, Тетяна Василівна, дякую вам за професійну майстерність, людяність, велику любов до своєї професії, особистий внесок у розкритті, розвитку та підтримці талантів у вихованців групи №4!
#39 Алла Комар 15.01.2016, 16:44
Батьки групи №2 виражають слова вдячності вихователям Вірі Степанівні, Олександрі Володимирівні, Марині Анатолівні за їхню нелегку працю з нашими дітками. Нехай Ваша любов, доброта та ласка вертаються до Вас сторицею.Дякуєм о Вам! Бажаємо Вам Міцного Здоров,я,Терпін ня, слухняних вихованців та вдячних батьків!!!Powered & Designed by SVS®.