Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3
1440005
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
За весь час
2940
1989
12093
34421
1440005

Ваш IP: 216.73.217.0
Сьгодні: 2026-06-27 21:22:58
Visitors Counter

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

#75 Анна 18.07.2025, 10:38
Хочу подякувати нашим найкращим вихователям групи номер 4: Тетяні Іванівні, Зої Петрівні, Тетяні Василівні
#74 Марія 18.07.2025, 10:34
Хочу висловити щиру подяку нашим дорогим вихователям групи 4, за Вашу невтомну працю, теплоту та професіоналізм. Ваша відданість справі, турбота про кожну дитинку та безмежне терпіння створювали неповторну атмосферу любові та розвитку в нашому найкращому дитячому садку.
Ми надзвичайно цінуємо все, що ви зробили для наших дітей
#73 Світлана 05.06.2025, 20:52
Хочу подякувати вихователям 3-ї групи Галині Володимирівни, Ірині Анатоліївні та няні Марині Анатоліївні. Вони завжди привітні та уважні. Приділяють багато часу та уваги нашим дітям, проводять цікаві та пізнавальні заняття. Ми, батьки дуже задоволені відношенням та теплою атмосферою у садочку. Моя дитина із задоволенням відвідує садочок і це дуже важливо. Дякую за все, що робить для наших діток персонал 3-ї групи!
#72 Світлана 05.06.2025, 20:39
Хочу подякувати вихоателям: Галині Володимирівні, Ірині Анатоліївні та няні Марині Анатоліївні. Вонди завжди привітні та уважні, приділяють багато уваги дітям, проводять цікаві та пізнавальні заняття. Ми - батьки дуже задоволені відношенням та атмосферою у садочку!Моя дитина із звдоволенням ходить до садочку і це дуже важливо. Дякую за все, що робить для наших дітей персонал 3-ї групи садочку!
#71 Ольга Голубенко 03.06.2025, 16:11
Я мама чудового хлопчика Вадима. Питання дитячого садочка для мене було дуже складним, оскільки серед друзів і знайомих чула лише негативні відгуки про державні заклади дошкільної освіти. Мовляв, твоя дитина там нікому непотрібна, ніхто не буде панькатись, ніхто не буде міняти підгузок при необхідності і т.д. Не буду описувати ті реальні, просто жахливі історії, які чула. Але, коли прийшла пора віддавати сина до садочку, ми ризикнули і пішли в ЗДО №41. Без всякого перебільшення, я стверджую, що це дійсно НАЙКРАЩИЙ дитячий садочок міста Рівне!!!
Хочу висловити щиру подяку керівнику Веремейчук Валентині Михайлівні і всьому педагогічному колективу! Звісно, особлива подяка вихователям і няні нашої 3 -ї групи "Питайлики". А це вихователі - Ірина Анатоліївна, Галина Володимирівна і няня - Марина Анатоліївна. Дякую за увагу, підхід до моєї дитини, за знання, за піклування, доброту і чуйність! Яку важку і відповідальну роботу ви виконуєте. Сьогодні важко знайти людей, настільки відданих своїй професії, як ви. Ви неперевершені! Бажаю вам міцного здоров'я, натхнення і успіхів у вашій нелегкій праці!
#70 Любов 21.07.2022, 13:05
Слова вдячності вихователям

Дружно жили в цьому домі,
Були ігри, сльози, сміх…
Добрим другом, теплим світлом
Вихователь став для всіх.
Руки разом ми піднімемо,
Не потрібні тепер слова –
Вихователів обіймемо!
Їх, наших улюблених, – два!

Подяка нянечці

З добрим поглядом двері відчиняла,
Зустрічала вранці, носа витирала.
Всіх причеше і помиє,
В ліжку кожного накриє.
Ми вели себе нестерпно,
То шкодуємо безмежно.
Няню міцно обіймаємо,
Довгих літ життя бажаємо.

Віршик про методиста

Тут жилося нам цікаво,
Методист давав нам справи.
Гралися, бешкетували,
Батьків зі святами вітали.
Дякуємо за роботу,
І розваги, і турботу!

 

Вдячніть кухарям судочка

Щічки наші рум’яненькі,
а животики – повненькі.
Кухарі нас пригощали,
манну кашу нам давали.
Страв корисних, апетитних
Линув гарний аромат,
Різних булочок бісквітних,
А на свято – шоколад!

Віршик про музичного працівника

Музичні уроки любили ми всі,
У гурті співали, вивчали пісні.
Наш щирий учитель сміявся завжди,
Бо хоч талановиті, та ми ще дуже малі.
Ми дякуємо вам за працю,
Бажаєм дітей неледачих.
Хай лине пісня у садку
І розважає дітвору.

Вдячніть фізруку

З нас виховув спортсменів –
Футболістів і атлетів.
Ні хвилинки не сиділи,
Бігали і м’яч крутили.
Стали дужі й небайдужі –
Вдачні фізруку ми дуже!

Подяка психологу

Вчили ви нас не сваритись,
Вміти вчасно помиритись.
Злагода була між нами,
Бо займалися ви з нами.
Наш психолог добрий, щирий,
Ми поради всі завчили.
Дякуємо за роботу,
Не забудем цю турботу.

Віршик про медпрацівників

За здоров’я наше ви відповідали,
Жодної скарги не ігнорували.
Виросли ми дужі,
До зарази байдужі.
Тож бажаєм не хворіти,
Діточок завжди любити.
Хай вони вам вдячні будуть –
І турботу не забудуть!

Подяка логопеду

Ми сичали, як гадюки,
І рачали, як звірюки.
«Жи», і «Ши», і «Щи» вивчали,
«Р» багато вимовляли.
Розмовляєм вправно ми,
Скоромовки знаєм всі.
Дякуєм, що нас навчали,
Помилки всі помічали.
#69 Любов 21.07.2022, 13:02
Шановні вихователі групи #4, дорогі наші Тетяно Іванівно, Зоя Сергіївна, Тетяно Василівна СПАСИБІ велике вам, наші чудові вихователі. Ви відкриваєте для дітей країну фантазії і мрій, ви допомагаєте позбутися дитячих страхів і будь-яких комплексів, Ви грієте дитячі душі своєю любов'ю і наповнюєте їх серця радістю. Спасиб і за те, що з турботою і любов'ю ростили діток, за переживання! Ви даруєте стільки доброти і ласки, що дай вам Бог здоров'я і натхнення кожен день! МИ вас безмежно поважаємо і любимо.
#68 Мама групи 4 20.07.2022, 17:01
Хочу сказати велике спасибі завідуючій Валентині Михайлівні, всьому педагогічному колективу дитсадка № 41 та іншим його співробітникам за самовіддану працю та велике бажання працювати з дітьми, виховуючи їх, плекаючи та навчаючи. Ви проникли в дитячі серця і оселили у них любов, доброту, повагу, радість.

Окрема подяка вихователям групи ,, Розумники” Тетяні Іванівні та Зої Сергіївні а також помічнику вихователя Тетяні Василівні за терпіння і щире розуміння, доброту ваших сердець і окрему увагу до кожної дитини, спасибі за веселі ігри з дітками і красиві поробки, чудові свята та вистави.
Ви всі фахівці високого рівня з великим досвідом роботи. Наші діти із задоволенням ходили до дитячого садка. Поваги заслуговує Ваш професіоналізм, чуйне ставлення до дітей та увага до батьків. Спасибі Вам велике!
Нехай Вами буде виховане ще не одне покоління, нехай Ваші серця ніколи не втомляться від чудової роботи і турботи про дітей. Нехай Ваші старання окупляться сторицею! Міцного вам здоров'я та щастя! Нехай над головою завжди буде мирне небо і яскраве сонце!
#67 Марина 18.07.2022, 22:46
Доброго дня! Від щирого серця хочу подякувати колективу ЗДО 41 «Чомусик» за гарно організовану роботу . Моїй дитині завжди було комфортно перебувати в садочку. В цей тривожний час директор, Валентина Михайлівна, вихователі нашої улюбленої групи 4, не забули про вихованців садочку, які перебувають у випускних групах, сприяли згуртованості, вихованню патріотичного духу, підтримки діток та батьків!
Нам дуже приємно було відвідувати садочок та групу 4.
Так тримати! Наснаги, мирного неба та швидкої перемоги! Слава Україні!
#66 Грeпа №9 Оксана 02.07.2021, 20:29
Дорогі наші Ольга Віталіївна та Наталя Миколаївна! Те, чим ви займаєтеся, не просто робота чи покликання. Це ваша сутність. День у день ви спостерігаєте за тим, як ростуть і розвиваються діти, берете за руку кожного і поступово, дрібними, але впевненими кроками ведете їх крізь труднощі і перешкоди. Не завжди вистачає слів, щоб висловити вам свою подяку і повагу, але зараз саме час сказати — величезне спасибі! Спасибі за ваше терпіння і увагу, за вашу любов і розуміння. Ви стоїте на самому початку шляху наших дітей і вручає їм компас. З вашою допомогою вони будуть далі крокувати в світле майбутнє, досягати вершин і підкорювати світ. Але кожен раз, дивлячись на компас, вони будуть згадувати людей, що вказали їм дорогу в життя. Також слова подяки хочемо сказати директору дитячого закладу Валентині Михайлівні . Керувати будь-яким установою — це важка праця. Школи, університет або завод, але ось керувати дитячим садом складніше в рази. Тому хочемо сказати своє велике «спасибі» вам, дорога завідуюча і всім, хто працює під вашим початком в цьому дружньому, професійному трудовому колективі. Бажаємо дитячому садку процвітання, удачі і успіхів. Нехай у вас завжди буде сповнена чаша здоров’я, будинок зігріває сімейним теплом, підтримкою, а вогник душевної доброти горить яскраво!



Powered & Designed by SVS®.